if_photoif_put_inmenu
ВIКНА ДВЕРI  ЕКІПАЖ
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 749-95-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 112-22-03 Показати

Цікаві факти про вікна ПВХ

09 квітня 2018
  1. Безпечні та екологічні. Чи відомо вам, що ПВХ (основний компонент, з якого виготовляється віконна рама) є одним з найбільш безпечних і найбільш екологічно чистих матеріалів? Більш того, з нього навіть виготовляються медичні контейнери для зберігання крові, трубопроводи для передачі питної води, а також посуд і різна побутова техніка. Чого тільки вартий той факт, що головним компонентом для виготовлення ПВХ є звичайна харчова сіль
  2. Пожежостійкі. Важливо також відзначити, що ПВХ вважається досить стійким по відношенню до високих температур матеріалом. Так, зроблені з нього віконні профілі майже не горять - температура займання становить 394 градуси за Цельсієм. У той же час вікна, які зроблені з деревини, починають горіти вже при 252 градусах.
  3. Мають свою вікову історію. Але тут цікаві факти про пластикові вікна лише починаються. Цікаво, що перший в світі склопакет був зроблений ще в 19 столітті, а точніше в 1867 році в Німеччині. Причому зараз поширені вікна вже 5-го покоління, які відрізняються від своїх попередників принципово новими склопакетами і конструкцією. Причому ці вироби можуть похвалитися максимальною теплозбереженням і терміном експлуатації 20 років.
  4. Швидкі у виготовленні. Чи знаєте ви, що всього за 1 секунду особливий верстат на сучасних заводах з виробництва вікон із пластику здатний виготовити більше 6 метрів сучасного ПВХ профілю? А кожні 2 хвилини з однієї лінії нашого заводу виходить 1 вікно.
  5.  Енергозберігаючі . Енергозберігаюче скло, яке також відоме як i-скло, було виготовлено абсолютно випадково. Японські вчені проводили досліди в області пошуку ефективних засобів для захисту від впливу радіації і визначили, що деякі метали при їх покритті на скло викликають ефект віддзеркалення тепла. Спочатку ця технологія набула широкого поширення в космосі. Але сьогодні такі енергозберігаючі скла є обов`язковою частиною кожного сучасного вікна.
  6. Армовані. При виготовленні вікна всередині пластикового профілю армують металом. Він може бути різної товщини і різної конфігурації. Деякі виробники економлять саме на цій невидимій конструктивної деталі, чим значно погіршують експлуатаційні характеристики.
  7. Незвичайні. Цікаві факти про пластикові вікна можуть бути вельми цікаві. Так, через 39 років служби вироби вся зовнішня стінка віконного профілю починає зменшуватися по товщині рівно на 0,75 мм. Численні дослідники та науковці так і не змогли якось пояснити це незвичайні явище. А всі можливі версії про його виникненні досі викликають запеклі суперечки.
  8.  Мають міцне скло. Триплекс або так зване багатошарове скло теж було придумано зовсім випадково. Одного разу прославлений французький вчений Едвард Бенідіктус впустив на підлогу скляну колбу, яка хоч і лопнула, але так і не розпалася на окремі осколки. Справа в тому, що на її поверхні застигла особлива суміш нітрату целюлози, яка не дала склу розлетітися на частини. З тих пір властивості цього матеріалу стали дуже популярні на всій планете.Любопитно і те, що триплекс, який зараз активно застосовується при будь-якому виготовленні пластикових вікон, був вперше використаний для виробництва особливого скла в протигазах періоду Першої світової війни.
  9. Величезні. Вельми цікаво, що найбільше пластикове вікно в світі розмірами в 666,4 квадратних метра було виготовлено ташкентським майстром. Однак цей рекорд з незрозумілої причини так і не потрапив в знамениту Книгу Гіннеса.

Як бачите, факти про пластикові вікна можуть бути вельми пізнавальними. :) Вдалих вам покупок.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×