if_photoif_put_inmenu
ВIКНА ДВЕРI  ЕКІПАЖ
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 749-95-75 Показати
+38 (066) +38 (066) 112-22-03 Показати

Що потрібно знати про вікна

18 лютого 2018

В даний час металопластикові вікна практично витіснили своїх дерев'яних попередників з віконних і дверних прорізів вторинного ринку нерухомості. А нові багатоквартирні будинки забудовник склить вікнами з ПВХ профілю.

Що ж потрібно знати про вікнах?

Більшість людей знає, що дерев'яна рама менш схильна тепловому і холодного переносу, ніж алюмінієва, оскільки метали проводять температуру набагато легше, ніж деревину. Але це не означає, що деревина завжди є кращим вибором для вікна. Для віконних рам доступно безліч матеріалів, кожен з яких має позитивні і негативні аспекти.

Рама вікна може бути з різних матеріалів.

• Металопластикові рама: просто тому, що полівінілхлорид, він же ПВХ,а в народі - пластик, є менш дорогим матеріалом, ніж дерево. І це не означає, що він повинен бути «дешевим». Якісно виготовлений з металевим армиром всередині,  і правильно встановлене  вікно може бути практичним вибором, при цьому сприяє підвищення енергоефективності через ізольоване скло і щільну конструкцію, яка зменшує витік повітря. Металопластикові  вікна можуть бути обмежені у виборі кольору (стандратные кольори - білий, золотий дуб, темний дуб, горіх, темна вишня, антрацит, нестанлартные кольори - під замовлення). Проте факт залишається фактом: деякі люди просто не люблять зовнішній вигляд металопластикових вікон у своєму домі.

рис.1 - Металопластиковий профіль в розрізі.

• Дерево: дерев'яні вікна часто виглядають дорошеві металопластикових, але можуть мати гіршу ізоляційну цінність і вимагають більшого догляду, ніж металопластикові та алюмінієві. через потенційну гнилі вони можуть не бути кращим вибором для  вологого або дощового клімату. Проте добре виготовлене дерев'яне вікно витримує випробування часом; багато оригінальні дерев'яні вікна в старих будинках, як і раніше в хорошій формі завдяки високоякісній роботі і різновидів деревини.

• Алюміній. Незважаючи на те, що алюмінієві вікна не є найбільш підходящим матеріалом з точки зору теплопередачі і тепловтрати, алюмінієві вікна практичні в дощовому, вологому кліматі, і завдяки своїй міцності вони відповідають суворим медично-санітарним нормам. 

І якщо ви хочете дізнатися більш детальну технічну інформацію про підходяще саме для Вас вікні, телефонуйте нашим фахівцям https://ekipazh.ibud.ua/ru/contakty

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×