if_photoif_put_inmenu
ВIКНА ДВЕРI  ЕКІПАЖ
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 749-95-75 Показати
+38 (093) +38 (093) 749-95-75 Показати

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок.

22 лютого

Чому ПВХ-двері – ідеальне рішення для вхідної групи в будинок. 


1️⃣ Широкі можливості в дизайні та комплектації

Вхідним дверям з ПВХ можна надати неймовірно стильного вигляду. Наразі для декору використовують полотна з HPL-панелями, які можна оздобити нержавіючою сталлю, додати склопакет з бажаним склом, вибрати дизайнерську ручку, використати приховані петлі замість звичайних, щоб не зіпсувати вигляд. І панелі, і ПВХ-профілі ламінуються якісними плівками, серед яких ви точно знайдете свій варіант за кольором і фактурою. Все це дозволяє легко підібрати варіант, що ідеально впишеться в дизайн будинку.


2️⃣ Безпека

При правильній комплектації двері ПВХ досягають рівня зламостійкості RC2. Широкі можливості по використанню протизламної фурнітури, використання найсучасніших технологічних smart-замків – все це можливо й доступно з ПВХ дверима WDS 76. 


3️⃣ Висока теплоізоляція

Рівень теплопровідності дверей з ПВХ значно нижчий, ніж металевих. Показник Ud дверей WDS 76 досягає 0,76 Вт/м2К*. Надійне збереження тепла дозволяє облаштовувати вхід до будинку без тамбуру, що виглядає більш сучасно та функціонально з точки зору дизайну приміщень. Додатково ПВХ-двері можна комплектувати спеціальним гумовим елементом Windstop, який убезпечує від промерзань та протягів в зоні порогу. 

*за умови використання панелі 79 мм з Up=0,38 Вт/м2К


4️⃣ Стійкість до атмосферних впливів

ПВХ – матеріал, стійкий до впливу навколишнього середовища. Двері з ПВХ відмінно «переносять» дощ, сніг, вплив ультрафіолету чи перепади температур. Використання правильного міцного армування в профілі, якісного заповнення та надійної фурнітури є запорукою безпроблемної експлуатації протягом багатьох років. 


5️⃣ Легкий догляд

ПВХ-двері не мають особливих вимог по догляду. Періодичного змащування рухомої фурнітури та протирання зовнішніх поверхонь вологою ганчіркою буде достатньо для того, щоб двері виглядали гарно і працювали без проблем. 


Фасадні двері WDS 76 – це розумна інвестиція у зручність, енергоефективність та довговічність вашого будинку! ????????