if_photoif_put_inmenu
ВIКНА ДВЕРI  ЕКІПАЖ
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 749-95-75 Показати
+38 (097) +38 (097) 829-36-26 Показати

Плюси та мінуси віконних рам з ПВХ

19 лютого 2018

Рами з ПВХ - дуже міцні і прості в обслуговуванні, з індивідуальним зовнішнім виглядом
З появою віконних рам з ПВХ їм вдалося витіснити дерев'яні вікна. Є багато факторів на користь вибору металопластикових вікон. Ціни на вікна знаходяться в дуже розумному діапазоні, і ці вікна дуже міцні.

Віконні рами виготовлені з високоякісного ПВХ, що істотно впливає на їх довговічність. Вікна ПВХ також можуть оптимально поєднуватися з заходами безпеки. Іншою перевагою цього типу вікна є те, що він може бути виготовлений практично будь-якої форми і розміру. Вікна ПВХ відносно легкі і підходять навіть для великих віконних фасадів.

Однак велика перевага полягає в тому, що профілі з ПВХ-вікна краще, ніж алюмінієві або дерев'яні рами, з точки зору значень ізоляції, тим самим знижуючи витрати на енергію та опалення. Спеціальна фольга також дозволяє використовувати віконні рами з ПВХ в багатьох кольорах, що означає, що вони ідеально вписуються в фасад будинку. Проте, вікно ПВХ також має свої недоліки. На відміну від дерев'яних вікон, синтетичний матеріал не покращує умови життя. На дуже легких рамах бруд може дуже сильно осідати на ПВХ, що призводить до менш привабливому зовнішньому вигляду. Проте, ПВХ-рамки вважаються надзвичайно легкими для догляду, тому що вони не вимагають особливого захисту і не вимагають фарбування або лакування. Загальне резюме виглядає наступним чином:

+ Дуже довговічний - триває до 50 років
+ Низький рівень обслуговування
+ Дуже хороші ізоляційні властивості
+ Можливо багато різних форм
+ Рамки доступні в різних кольорах
+ Легка вага
+ Легко чистити
+ Низька ціна
+ 100% придатна для повторного використання і, отже, особливо ресурсномістка,
- легкі рами легко забруднюються
- не натуральна сировина

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×