if_photoif_put_inmenu
ОКНА ДВЕРИ EKIPAZH
Позвоните нам!
+38 (097) +38 (097) 749-95-75 Показать
+38 (097) +38 (097) 829-36-26 Показать

Быстрое изготовление стеклопакетов под заказ с доставкой.

29 апреля

Замена стеклопакетов. Изготовление по вашим размерам за несколько дней. Доставим по Украине.

Зараз ми спостерігаємо суттєве збільшення замовлень на склопакети, особливо у Києві та на Сході України.


Щоб максимально допомогти у заміні склопакетів, компанія EKIPAZH пропонує наступне:


1. Самовивіз. Виготовлення таких склопакетів відбувається 2-3 дні. Кліент самостійно забирає склопакети зі складу. Витрат на доставку немає. При виборі цієї опції треба вибрати завод, з якого буде відбуватися самовивіз (м. Первомайський, м. Хмельницький чи м. Бровари)


2. Термінова доставка. Виготовлення та доставка таких склопакетів відбувається 3-4 дні. Доставляється нашою машиною як адресна доставка на спеціальній піраміді для склопакетів. Піраміди для склопакетів машина не залишає на об`єкті. До вартості замовлення додаються витрати на доставку всього авто.


3. Стандартна доставка. Виготовлення та доставка таких замовлень відбувається по факту заповнення машини доставки з склопакетами. (Плануємо, що це приблизно біля 10-12 роб днів) Піраміди для склопакетів не можуть лишатися на об`єкті. До вартості додається вартість доставки.


4. Доставка через НП. Виготовлення таких СП буде біля 3 днів, та терміні й вартість доставки залежить від самої Нової Пошти.


Також швидко та дешево ви можете замовити сендвіч - панелі, які тимчасово та головне безпечно можете використати у віконих та дверних стулках.


Разом допоможемо відбудувати нашу Україну.


З вірою у Перемогу!

Ваш браузер устарел!

Обновите Ваш браузер для правильного отображения этого сайта. Обновить мой браузер

×